LRC0402CJ6N8GV001T
MFR.Part #
LRC0402CJ6N8GV001T
JLCPCB Part #
C17453133
Description
250mA 320mΩ 5GHz 6.8nH 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS