SBH51-LPPE-D34-SP-BK
Extended
Manufacturer
Sullins Connector Solutions
MFR.Part #
SBH51-LPPE-D34-SP-BK
JLCPCB Part #
C17452148
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 1mm 1mm 2 2x34P 3.4mm 34 4.3mm 68P Black Gold LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS