PCS105-681N-RC
MFR.Part #
PCS105-681N-RC
JLCPCB Part #
C17451705
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.6Ω 520mA 680uH ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS