LRC0603CJ8N2GV001T
MFR.Part #
LRC0603CJ8N2GV001T
JLCPCB Part #
C17450500
Description
3.8GHz 300mA 400mΩ 8.2nH 8@100MHz ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS