RC1608F131CS
MFR.Part #
RC1608F131CS
JLCPCB Part #
C17450045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS