LRW0805WG68NGG001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0805WG68NGG001E
JLCPCB Part #
C17449997
Package
0805
Description
270mΩ 500mA 68nH ±2% 0805 Power Inductors ROHS