RCS1608F1474CS
MFR.Part #
RCS1608F1474CS
JLCPCB Part #
C17448496
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS