RU1005FR051CS
MFR.Part #
RU1005FR051CS
JLCPCB Part #
C17446668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS