IHLM2525CZER1R0M06
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLM2525CZER1R0M06
JLCPCB Part #
C17446402
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
11A 1uH 22A 8.84mΩ ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS