PCSV65-2R2T-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSV65-2R2T-RC
JLCPCB Part #
C17444781
Package
SMD,6x6mm
Description
18.4mΩ 2.2uH 5.1A 8.8A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS