2450BL14C0100001T
MFR.Part #
2450BL14C0100001T
JLCPCB Part #
C17443318
Description
-40℃~+125℃ 1.2dB 1.5dB 180°@±10° 2.4GHz~2.5GHz 50Ω:100Ω 9.5dB 0603 Balun ROHS