HIF3MAW-16PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3MAW-16PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17443245
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 16P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x8P 39.6mm 8 Brass Through Hole Tin 插件 Wire To Board Connector ROHS