IHLP2525CZER1R5M51
MFR.Part #
IHLP2525CZER1R5M51
JLCPCB Part #
C17442888
Package
SMD,6.9x6.5mm
Description
1.5uH 10.6A 11.6A 13.2mΩ ±20% SMD,6.9x6.5mm Power Inductors ROHS