MPL-SE4030-6R8
MFR.Part #
MPL-SE4030-6R8
JLCPCB Part #
C17442133
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2A 2.9A 6.8uH 90mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS