RC0603F9534CS
MFR.Part #
RC0603F9534CS
JLCPCB Part #
C17441529
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS