RC0603J471CS
MFR.Part #
RC0603J471CS
JLCPCB Part #
C17441095
Description
-55℃~+125℃ 470Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS