NLDD-1050H
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
NLDD-1050H
JLCPCB Part #
C17439389
Package
DIP-9
Description
-40℃~+50℃ 1 1.05A 10V~59V 6V~52V Buck PWM Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-9 Waterproof LED driver power supply ROHS