PCS104-150M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS104-150M-RC
JLCPCB Part #
C17436015
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
15uH 3.6A 50mΩ ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS