RCT02360RJLF
MFR.Part #
RCT02360RJLF
JLCPCB Part #
C174234
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS