RCT02220RJLF
MFR.Part #
RCT02220RJLF
JLCPCB Part #
C174233
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS