IHLE4040DDER680M5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLE4040DDER680M5A
Description
2.4A 252mΩ 3.5A 68uH AEC-Q200 ±20% - Power Inductors ROHS