RC0603F2942CS
MFR.Part #
RC0603F2942CS
JLCPCB Part #
C17429143
Description
-55℃~+125℃ 29.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS