PCIS40-150M-RC
MFR.Part #
PCIS40-150M-RC
JLCPCB Part #
C17429001
Package
SMD,13x9.4mm
Description
1.5A 150mΩ 15uH 2A ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS