RU1005JR051CS
MFR.Part #
RU1005JR051CS
JLCPCB Part #
C17428126
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS