RCT02330RJLF
MFR.Part #
RCT02330RJLF
JLCPCB Part #
C174156
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS