RCS1608F1R27CS
MFR.Part #
RCS1608F1R27CS
JLCPCB Part #
C17422367
Description
-55℃~+155℃ 1.27Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS