HIF3FCA-50PA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3FCA-50PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17422186
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 50P Black Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS