AHC50-102M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
AHC50-102M-RC
JLCPCB Part #
C17419876
Package
Plugin,D13xL35mm
Description
1A 1mH 550mΩ ±20% 插件,D13xL35mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS