LDD-1400H-DA
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
LDD-1400H-DA
JLCPCB Part #
C17415932
Package
DIP-16
Description
-40℃~+85℃ 1 1.4A 3V~36V 6V~40V Analog、PWM Buck Short Circuit Protection DIP-16 Waterproof LED driver power supply ROHS