RM062PJ560CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RM062PJ560CS
Description
2 31.25mW 4 56Ω ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS