RC0402F5R23CS
MFR.Part #
RC0402F5R23CS
JLCPCB Part #
C17410693
Description
-55℃~+125℃ 30mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS