PCS104-4R7T-RC
MFR.Part #
PCS104-4R7T-RC
JLCPCB Part #
C17409301
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
21mΩ 4.7uH 5.7A ±30% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS