LRC0402CK3N3GV001T
MFR.Part #
LRC0402CK3N3GV001T
JLCPCB Part #
C17408043
Description
190mΩ 3.3nH 300mA 8.5GHz 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS