RUT1608FR120CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RUT1608FR120CS
JLCPCB Part #
C17407812
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS