RC0402F8660CS
MFR.Part #
RC0402F8660CS
JLCPCB Part #
C17407024
Description
-55℃~+125℃ 30mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS