2500BL14M0050001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2500BL14M0050001T
JLCPCB Part #
C17406778
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.2dB 1.5dB 180°@±15° 2.3GHz~2.7GHz 50Ω:50Ω 9.5dB 0603 Balun ROHS