RCS1608J821CS
MFR.Part #
RCS1608J821CS
JLCPCB Part #
C17406498
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS