RC1005F4992CS
MFR.Part #
RC1005F4992CS
JLCPCB Part #
C17406103
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS