RC0603F624CS
MFR.Part #
RC0603F624CS
JLCPCB Part #
C17405943
Description
-55℃~+125℃ 50mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS