RCS1608F3401CS
MFR.Part #
RCS1608F3401CS
JLCPCB Part #
C17405593
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS