PCXA603-2R2M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCXA603-2R2M
JLCPCB Part #
C17405211
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 11A 12.2mΩ 2.2uH ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS