RCS1005F121CS
MFR.Part #
RCS1005F121CS
JLCPCB Part #
C17404696
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS