PCHC1265HP-2R2M
MFR.Part #
PCHC1265HP-2R2M
JLCPCB Part #
C17404567
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
2.2uH 22A 37A 4.2mΩ ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS