RC0603F4120CS
MFR.Part #
RC0603F4120CS
JLCPCB Part #
C17401772
Description
-55℃~+125℃ 412Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS