RC0402F4533CS
MFR.Part #
RC0402F4533CS
JLCPCB Part #
C17401585
Description
-55℃~+125℃ 30mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS