HIF3BBF-60PA-2.54DSA(63)
MFR.Part #
HIF3BBF-60PA-2.54DSA(63)
JLCPCB Part #
C17401159
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 2x30P 30 60P Black Brass PBT Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS