RCS2012F1911CS
MFR.Part #
RCS2012F1911CS
JLCPCB Part #
C17397082
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS