RCS1608J106CS
MFR.Part #
RCS1608J106CS
JLCPCB Part #
C17396237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS