RC1005F1911CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC1005F1911CS
JLCPCB Part #
C17395550
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS