RC0402F2612CS
MFR.Part #
RC0402F2612CS
JLCPCB Part #
C17395122
Description
-55℃~+125℃ 26.1kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS